Папі Римському передали унікальну книгу від українських дітей

09/08/2018

У Ватикані 8 серпня стартував міжнародний соціальний проект “Книга добра”. Унікальне видання, створене українськими дітьми, передадуть Папі Римському Франциску.

До створення книги долучилися понад 300 тис. дітей і дорослих з усіх регіонів України. Впродовж року вони писали історії про добро та малювати ілюстрації до них, повідомляє прес-центр Міністерства закордонних справ.

Книга виготовлена вручну на папері з бавовни й трав, зібраних у тих регіонах, звідки надійшли історії. На кожну сторінку створили окреме унікальне кліше. Дерев’яно-шкіряна палітурка зроблена зі 150-річних колотих дощок, зшитих стародавнім способом.

Таке видання також передадуть до бібліотеки Конгресу США, Королівську бібліотеку Великобританії та Александріївську в Єгипті.

“Зустріч з Франциском відбулася під час загальної аудієнції у Ватикані, аби отримати його благословення, та подякувати понтифіку за гуманітарну ініціативу “Папа для України”, молитви за мир в країні й передати унікальну копію книги”, – йдеться у повідомленні.

Її показуватимуть у різних країнах світу. Спочатку у Ватикані, потім в Угорщині, Словенії, Італії, Ватикані, Мальтійському ордені та Сан-Марино.

Автор: religions.unian.ua
Папі Римському передали унікальну "Книгу Добра"

До української делегації увійшли діти учасників АТО та з соціально незахищених сімей, співорганізатори та меценати на чолі з міністром закордонних справ Павлом Клімкіним.

Загалом до Ватикану на оздоровлення вирушили 90 дітей. До Угорщини поїхали 60 осіб. Цьогоріч це вже п’ятий заїзд дітей.

Джерело: gazeta.ua

No Comments

Залишити відповідь