Олег Сенцов приїде до Львова на Форум видавців представити свою нову книгу

11/09/2019

У наступну неділю, 22 вересня, Олег Сенцов приїде на 26 Book Forum з презентацією книги «Маркетер».

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

Зустріч відбудеться 22 вересня о 13.00 у Львівській національній філармонії (вул. Чайковського, 7). Разом із автором на презентації будуть присутні Мар’яна Савка, Тетяна Терен, Андрій Курков, Олександра Матвійчук, Римма Зюбіна. Деталі події – за посиланням.

«Маркетер» – збірка малої автобіографічної прози Олега, яку він написав, перебуваючи в ув’язненні. Повернувшись додому після 5-річного ув’язнення Олег Сенцов нарешті зможе сам розповісти, як творилася ця книжка та що лягло в її основу. «Маркетер» публікується спільними зусиллями з Українським ПЕН та за допомоги Анастасії Чорної, кастинг-директорки фільмів Олега Сенцова.

Організатори події: ГО «Форум видавців», Видавництво Старого Лева та Український ПЕН, Центр громадянських свобод та Львівська національна філармонія.

Нагадаємо, 7 вересня режисер Олег Сенцов, журналіст Роман Сущенко, Павло Гриб та ще 32 українці повернулися в Україну в рамках обміну полонених.

Раніше повідомляли, що в Україні виходить нова збірка автобіографічних оповідань Олега Сенцова «Маркетер», яку він написав уже в колонії.

Джерело: zik.ua

No Comments

Залишити відповідь