Найважливіший історичний пам’ятник Криму під загрозою знищення

03/02/2019

Завдяки зусиллям окупантів у Криму колони давньогрецького Пантікапея в Керчі опинилися під загрозою. Так, з’явилася інформація, що історичний пам’ятник може обрушитися.

Про це стало відомо завдяки повідомленню видання “Крим.Реалії”.

За інформацією журналістів, руїни давньогрецького Пантікапея знаходяться в центрі Керчі на вершині гори Мітрідат. Найвпізнаванішою завжди залишалася висока арка з колонами і різьбленим кам’яним портиком. Однак зараз вона опинилася під загрозою обвалення. Кам’яні колони сильно нахилилися їх підпирають лише кілька металевих балок.

Ніхто і не сумнівався, але керівник Східно-Кримського історико-культурного заповідника Тетяна Умрихіна заявила, що стан об’єкта “не є критичним” і що співробітники заповідника перевіряють стан колон щодня.

Варто нагадати, що в окупованому Криму знову стався інцидент на “будівництві століття”. На цей раз окупантів спіткала неприємність на автопідходах до Кримського мосту. На окупованому півострові і з боку російської Тамані обвалилися штучно створені насипи. Причиною стали сильні снігопади, які обрушилися на Крим. Про це інформує проросійське ЗМІ Керч.ФМ. Ресурс також опублікував відповідні фото та відео з місця події.

Джерело: znaj.ua

No Comments

Залишити відповідь