«Океан Ельзи» на концерті в Одесі звернувся до батьків захоплених Росією моряків

03/04/2019

На концерті музиканти поздоровили з днем народження батька Василя Сороки

Лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук під час концерту в Одесі звернувся до батьків військовополонених українських моряків, утримуваних в Росії.

Відео з концерту Вакарчука оприлюднене 3 квітня на сторінці гурту в Facebook.

«Вчора в Одесі був один з тих концертів, які пам’ятаєш довго», – зазначається у коментарі до відео.

Гурт «Океан Ельзи», як повідомляється, запросив рідних українських військовополонених моряків на концерт.

«Ще раз дякуємо вам, батьки, за таких синів, за гордість і славу України», – підкреслили музиканти гурту.

Також повідомляється, що на концерті вони поздоровили з днем народження батька захопленого Росією Василя Сороки.

«А за 15 хвилин до початку другого концерту в Одесі взнали, що у батька Василя Сороки – Віктора – саме 2 квітня, в день концерту, день народження і він разом з мамою Василя – в залі. Не могли не привітати», – зазначається у повідомленні гурту.

#СвоїхНеКидаємо

Вчора в Одесі був один з тих концертів, які пам'ятаєш довго. Прекрасне місто, чудова зала, неймовірна публіка – безумовно. Та був один момент, який зробив концерт незабутнім.Наша дружба вже декілька років з Antonia Celina дає можливість мати прямий контакт з курсантами, які не зрадили Україну в Криму, з нашими моряками, а тепер і з родинами українських військовополонених моряків, які утримуються в полоні в РФ. Ми з радістю запрошуємо їх рідних на свої концерти. Так було і вчора. А за 15 хвилин до початку другого концерту в Одесі взнали, що у батька Василя Сороки – Віктора – саме 2 квітня, в день концерту, День народження і він разом з мамою Василя – в залі. Не могли не привітати.Більше на відео (вибачте за якість відео, не готувались, розхвилювались усі: і в залі, і на сцені).Ще раз ДЯКУЄМО вам, батьки, за таких синів, за гордість і славу України.#СвоїхнеКидаємо

Опубліковано Океан Ельзи / Okean Elzy Вівторок, 2 квітня 2019 р.

Джерело: glavcom.ua

No Comments

Залишити відповідь