Обрали найкращих вчителів української мови за кордоном

21/06/2016

Обрали найкращих вчителів української мови за кордономУкраїнська всесвітня координаційна рада оголосила результати конкурсу “Найкращий учитель української мови за кордоном” у номінації “Учитель початкової школи”. Переможцями стали педагоги з Канади, Норвегії та Румунії, пише VIDIA.

На першому місці – Яніна Виговська – учитель української мови католицької початкової школи Святого Мартина в місті Едмонтон, Канада. На другому – Ніна Хаген (Желтоножко) – учитель української мови української школи “Еллісів” у місті Осло, Королівство Норвегія. На третьому – учитель-вихователь української мови середньої школи села Вишавська Долина (Румунія) Нарциса Ніколета Греченюк.

“Цим міжнародним конкурсом ми хочемо піднести престиж викладання української мови та розвиток українського шкільництва за кордоном. Це сприятиме кращому задоволенню освітніх потреб закордонного українства”, — розповіли в Українській координаційні раді.

Конкурс стартував 9 листопада 2015 року в День української писемності та мови. Організаторами стали Міністерство освіти і науки України спільно з Українською всесвітньою координаційною радою.

Джерело: http://gazeta.ua/articles/life/_obrali-najkraschih-vchiteliv-ukrayinskoyi-movi-za-kordonom/705830

No Comments

Залишити відповідь