Новий кліп українського репера висміяв російські фейки

13/11/2018

Український репер Freel випустив третій сингл “Шо там у хохлів” зі свого майбутнього альбому “Спалах”, в якому згадав найгучніші фейки російської пропаганди.

За словами виконавця, “Шо там у хохлів” — це іронічна історія про російського вченого, філолога, якому щодня по телевізору показували жахіття, які нібито відбуваються в Україні, пише “Обозреватель”.

Герой пісні не витримує, збирає речі, бере підручники та словники та їде на Донбас рятувати російську мову, яку, як йому сказали з екрану, там принижують. Опинившись в епіцентрі подій, герой треку розуміє, що ситуація дещо інакша .

“На мою думку, інформаційна війна часом не менш важлива, ніж війна реальна, із автоматами та мінометами. В інформаційній ми не завжди перемагаємо — і я вирішив зробити свій внесок. У мене є передчуття, що це відео заблокують. Тому встигніть подивитись, показати другу і зашейрити, поки воно ще є”, — розповів Freel.

Родзинкою відео автор називає рухомий рядок під палаючим Кремлем. У ньому перераховуються найвідоміші, найбільш кричущі фейки російської пропаганди, починаючи з весни 2014-го.

“Це відео — швидше сучасне мистецтво, певного роду акціонізм, ніж кліп. Кремль тут — як символ путінського режиму. Це відповідь російській пропаганді — у кадрі відбувається тільки одна, але важлива дія, мрія, нехай не всіх, але багатьох українців, які сподіваються, що цей режим врешті самознищиться”, — додав виконавець.

Трек “Шо там у хохлів” наразі доступний на платформах iTunes, Google Play, Deezer. Пісня увійде до трек-листа повноформатника “Спалах”, реліз якого заплановано на 19 листопада.

Джерело: gazeta.ua

No Comments

Залишити відповідь