Німці знімуть фільм про українську молодь

06/07/2016

Німці знімуть фільм про українську молодьНімецькі журналісти берлінського телеканалу RBB Abendschau знімають в Україні фільм про активних творчих людей.

Героями стануть представники молоді, які займають активну позицію і розвивають нові власні проекти – стартапи, пише “Урядовий Кур’єр”.

Зараз телевізійники накопичують інформацію, знайомляться з людьми. Тележурналіст Рафаель Юнг чотири роки тому вже бував в Україні, в Черкасах. Взяв участь у спільному українсько-німецькому проекті “Покалічені, але живі. Люди з інвалідністю в Україні та Німеччині після 1945 року “.

Цей задум разом з іншими міжкультурними проектами підтримала програма фонду “Спогад, відповідальність і майбутнє”. Дослідницька група збирала спогади очевидців та думки експертів щодо ситуації, в якій опинилися люди з інвалідністю після Другої світової війни в Україні та Німеччині. Зібрані матеріали лягли в основу програм для українських і німецьких радіоканалів.

Німці вважають, що в Україні і Німеччині зараз багато різних, часом протилежних думок. Люди обговорюють політичну ситуацію, акцентують на військовому протистоянні.

У фільмі журналісти хочуть показати нові обставини, нові реалії з погляду людей, які чогось досягли. Такі люди існують і на Черкащині, в Одесі і Києві, де телевізійники планують деякий час попрацювати.

Джерело: gazeta.ua

No Comments

Залишити відповідь