Незаконне вирубування лісу на території Національного музею народної архітектури та побуту

14/11/2017

Днями,  перший заступник  генерального директора Національного музею народної архітектури та побуту України Науменко Анатолій Євгенович виявив на території експозиційної зони «Карпати» Музею незаконне вирубування лісу. Зрубано 35 дерев поблизу архітектурної памятки «Гражда». Всі дерева були здорові, не уражені шкідниками, зокрема й твердих порід (бук, граб). Про виявлену шкоду Науменко А.Є. одразу проінформував телефонічно в.о. гендиректора Старак-Повякель Оксану Теодозіївну і попросив дозволу викликати поліцію та екологічну прокуратуру для здійснення розслідування. Такого дозволу він так і не отримав.Чоловік, винний у скоєнні незаконної вирубки лісу на території Музею, заявив, що діяв за усною вказівкою адміністрації Музею.

Відомо, що на нараді адміністрації Музею, яка відбулася 06.11.2017,  новопризначена в.о. гендиректора  Старак-Повякель О.Т. своїм усним розпорядженням призначила відповідальною за вирубку лісу на території Музею  Таранушенко Тамару Володимирівну – начальника відділу господарського забезпечення та догляду за територією. Своє рішення Повякель О.Т. мотивувала тим, що після затвердження Мінкультом нового штату Музею Таранушенко Т.В. має зайняти посаду начальника відділу рекреаційних зон та озеленення.

Перелік залишків (пнів) дерев, незаконно зрізаних у період між 27 – 29 жовтня ц.р. на експозиції науково-дослідного відділу «Карпати» Національного музею народної архітектури та побуту України

Джерело: cultua.media

No Comments

Залишити відповідь