Неподалік Львова відкрили перший в Україні публічний парк сучасної скульптури

15/09/2020

Перший в Україні публічний парк сучасної скульптури PARK3020 відкрили неподалік Львова – у селі Стрілки, що у Перемишлянському районі, біля приватного комплексу Edem Resort Medical & SPA. Як пише “День”, наразі тут представлені близько сорока робіт авторства, зокрема, Назара Білика, Анни Звягінцевої, Олексія Золотарьова, Антона Логова, Анни Надуди та Богдана Томашевського.

Також у парку представлені результати скульптурного воркшопу з граніту, який проходив у травні 2020-го і учасниками якого були Петро Гронський, В’ячеслав Гутиря, Олександр Дяченко, Олег Капустяк, Володимир Кочмар, Людмила Мисько, Юрій Мисько, Володимир Протас, Віталій Протосеня, Юрік Степанян, Василь Татарський та Гарнік Хачатрян.

Мета проєкту

За словами голови наглядової ради PARK3020 Ігоря Кривецького, головна мета проєкту – підтримка українських художників, які працюють із сучасною скульптурою.

«Інституція створює передумови для розвитку нового професійного покоління українських художників та їх презентації на міжнародному рівні», – зазначено у пресрелізі події.

А на самій презентації – відкритті парку ішлося про те, що проєкт має довгострокові перспективи, які включають, але не обмежуються постійною експозиційною та навчальною програмами, розбудовою розвитку інфраструктури парку та регіону, а також побудовою позитивного іміджу української культури за кордоном.

Куратор проєкту – засновниця агенції культурного менеджменту Port.agency Катя Тейлор говорить, що у парку акцентуватимуть увагу не тільки на візуальній частині, а й на вивченні методів і підходів для створення об’єктів у публічному просторі та на систематизації роботи в галузі сучасної скульптури.

Вхід до PARK302 – безкоштовний. Аби потрапити на цю територію, а розташована вона у 25 км від Львова, достатньо попередньо зареєструватися на сайті парку (у розділі «Візит»).

Джерело: shotam.info

No Comments

Залишити відповідь