“Не можна заробляти в Україні?”: співак дорікнув скандальним гастролерам

29/11/2017

Для піаніста Дмитра Шурова, більш відомого під сценічним ім’ям Pianoбой, “виживання” в Україні ніколи не було питанням. Тому такі виправдання колег за гастролі в Росії, як “потрібно як-небудь годувати сім’ю”, здаються артисту досить безглуздими.

“До подій Майдану ми їздили в Росію по два-три рази на місяць стабільно. У нас не було місяця без концертів або фестивалів там. Я перестав виступати в Росії в березні 2014 року, щойно зрозумів, що Крим “віджатий”, – розповів співак у своєму інтерв’ю “Апострофу.Лайм”.

За словами піаніста, відмова від гастролей в РФ принесла йому чималі збитки, адже в Москві Шуров знаходив способи заробляти не тільки як сценічний артист.

“Я мав чимало композиторської роботи. Я зробив повністю музичний спектакль “Попелюшка” для театру “Современник” у Москві, наприклад. Я робив величезні проекти, зокрема комерційні. Я працював із російськими дизайнерами, працював із Земфірою, кілька років жив у Москві”, – пояснив він.

Однак поряд із цим чимало роботи завжди є і в Україні.

“А чому не можна годувати сім’ю, працюючи в Україні?” – відреагував співак на питання журналіста про аргументи скандальних гастролерів.

“Паралельно я стільки ж робив і тут, в Україні. Тому для мене ніколи це не було питанням виживання. Я і з французами працюю, і з американцями. Інша справа, що я хочу так чи інакше пов’язувати це все з Україною, тому що я живу в Києві, тут живе моя сім’я”, – підсумував Шуров.

Джерело: gazeta.ua

No Comments

Залишити відповідь