Назвуть найкращих українських виконавців 2020 року

30/03/2021

10-та ювілейна церемонія вручення Національної музичної премії YUNA відбудеться 20 квітня. Пройде в київському Палаці “Україна”.

Хедлайнерами концертної програми стануть топові українські артисти. Серед них – Monatik, Артем Пивоваров, Alina Pash, гурти The Hardkiss, “Без Обмежень”, ТНМК. Інших учасників шоу оргкомітет оголосить незабаром.

Головним ведучим заходу стане шоумен Володимир Остапчук. У частині вечора його співведучою буде Маша Виноградова.

Найбільше номінацій на цьогорічну YUNA отримав Monatik. Претендує на нагороду в 7 категоріях. На 2-му місці – The Hardkiss. Мають 6 номінацій.

“З усіх музичних премій в Україні YUNA найближче наблизилася до об’єктивності, – каже музичний критик, член журі Олексій Бондаренко. – Має найбільший склад журі – 79 експертів, бюджет, аудиторію, компанію, яка спостерігає, щоб не було жодних фальсифікацій. Збирають великий список номінантів – цьогоріч 57 артистів. Орієнтуються на “Греммі”.

Але постійно обирають тих самих. Щоразу виграють Monatik, The Hardkiss, “Время и Стекло”. Та питання потрібно ставити до самого ринку, а не до премії, яка є його дзеркалом. Бо результати збігаються з іншими нагородами – M1 Music Awards, “Золота Жар-птиця” й більш альтернативними. Незалежно від критеріїв оцінки, переможці зазвичай однакові.

Музикантів у нас купа, але нові зірки з’являються вкрай рідко. Імена на поп-олімпі майже не змінюються. Ті ж люди, які періодично сидять у журі “Голосу країни” або “X-Фактора”. Це проблема”.

Цього року назвуть лауреатів у 17 категоріях.

Джерело: gazeta.ua

No Comments

Залишити відповідь