Нацрада вилучила три телеканали з переліку дозволених для ретрансляції в Україні

12/07/2019

На засіданні 12 липня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення вилучила телеканали Wedding, Jetix та Jetix Play (юрисдикція Великої Британії) із Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України.

Про це повідомляється на сайті Нацради.

Зазначається, що рішення було ухвалено на підставі результатів моніторингу Нацради, а також листів від правовласників компаній і регуляторного органу Великої Британії – Ofcom.

Так, моніторинг іноземних програм за 2019 рік засвідчив, що телеканали Wedding, Jetix та Jetix Play не здійснюють мовлення на території України.

Правовласник телеканалу Wedding (Creamdove Limited), повідомив на запит Нацради, що відповідного мовника було ліквідовано. Правовласник Jetix і Jetix Play (Walt Disney Company Limited), також сповістив, що ці телеканали припинили мовлення.

Регулятор Великої Британії Ofcom у відповідь на лист Національної ради поінформував, що не ліцензував суб’єктів із логотипами Wedding, Jetix і Jetix Play.

З огляду на з’ясовану інформацію телеканали було вилучено з переліку дозволених для ретрансляції в Україні.

Джерело: detector.media

No Comments

Залишити відповідь