Нацрада перевірить телеканал “НАШ” за показ пресконференції Путіна

21/12/2019

Національна рада з питань теле- і радіомовлення проведе перевірку на телеканалі “НАШ” через трансляцію пресконференції президента Росії Володимира Путіна.

В ефірі телеканалу “НАШ” 19 грудня Нацрада зафіксувала трансляцію пресконференції Путіна, картинка супроводжувалася плашкою прямого ефіру. Водночас телеканал показував акцію протесту на Хрещатику в Києві.

На думку Нацради, на каналі транслювалися висловлювання, основною темою яких є інформація негативного характеру в контексті питань, пов’язаних з нацбезпекою України та її територіальної цілісності.

“Ці факти мають ознаки порушення законодавства України в сфері телебачення і радіомовлення та інформації. Тому в цілях перевірки дотримання телерадіокомпанією (…) призначена позапланова виїзна перевірка”, – повідомили в Нацраді.

Зауважимо, що під час пресконференції Путін зокрема заявив, що вважає усе українське Причорномор’я та Схід “споконвічно російською територією”. Президент Росії так роз’яснив своє розуміння історії: мовляв, під час створення СРСР “російські території, які до України не мали жодного стосунку, вирішили чомусь їй передати”.

Джерело: 24tv.ua

No Comments

Залишити відповідь