Нацрада оголосила попередження трьом телеканалами за дні пам’яті

03/09/2018

29 серпня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення оголосила попередження телеканалам «Перший діловий», «Всі новини» і Sigma TV (з міста Лозова Харківської області) за недотримання Правил ведення мовлення в дні трауру та дні пам’яті.

Позапланові перевірки цих телеканалів були призначені за результатами моніторингу ефіру за 8 травня – День пам’яті та примирення, 18 травня − День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу та День боротьби за права кримськотатарського народ і 20 травня − День пам’яті жертв політичних репресій.

За даними Нацради, Sigma TV (ТОВ «ТРК “Сігма”») 8, 18 і 20 травня не оголошував в ефірі о 12:00 хвилини мовчання, а 18 і 20 травня з 11:00 до 15:00 не інформував кожні дві години про День пам’яті.

Телеканал «Перший діловий» (ТОВ «Бізнес медіа ЛТД»), як з’ясувала Нацрада, 18 і 20 травня не протягом усієї доби інформував про день пам’яті та не весь час показував зображення палаючої свічки.

Телеканал «Всі новини» (ТОВ «Медіамережі») 18 і 20 травня не оголошував хвилину мовчання о 12:00, не поширював інформацію про день пам’яті та не весь час показував зображення палаючої свічки.

Sigma TV має ефірну ліцензію, «Перший діловий» – супутникову, «Всі новини» – цифрову ліцензію в мультиплексі МХ-5 у Києві.

Джерело: detector.media

No Comments

Залишити відповідь