Національний відбір на Євробачення 2018 в Україні: дата та умови проведення

23/11/2017

Національний відбір на Євробачення 2018 в Україні стартував 10 жовтня 2017 і триватиме до 15 січня 2018 року. Прямі ефіри Національного відбору-2018 почнуться з 10 лютого 2018 року на телеканалах СТБ і UA: ПЕРШИЙ.

Євробачення. Національний відбір – це музичний конкурс, що визначає представника України на пісенному конкурсі Євробачення. Шоу проводиться щороку, починаючи з 2016.

Заповнити анкету для участі в попередньому відборі на Національний відбір на Євробачення 2018 в Україні всі бажаючі можуть тут. Це попередній етап відбудору, він триватиме до 15 січня 2018 року.

До відбору допускаються виконавці, які на момент заповнення анкети або участі в 1-му етапі досягли 16-річного віку. Для участі у національному відборі необхідно представити виключно авторську пісню, яка жодним чином не була оприлюднена до 1 вересня попереднього року.

Національний відбір на Євробачення 2018 в Україні: ведучий Сергій Притула
Національний відбір на Євробачення 2018 в Україні: ведучий Сергій Притула

Прямі ефіри Національного відбору-2018 пройдуть в лютому одночасно на телеканалах СТБ і UA: ПЕРШИЙ. Відбудеться два півфінали – 10 і 17 лютого і фінал – 24 лютого, на якому і визначиться представник України на конкурсі.

Півфінал Нацвідбору складається з чотирьох або трьох турів і фінального туру з оголошенням переможця. В кожному турі беруть участь від 7 до 12 учасників, таким чином, кожен з переможців 1-го етапу може брати участь в одному турі півфіналу. Після завершення виступу кожного учасника 2-го етапу відбору, члени журі мають право прокоментувати виступ, висловити свої побажання та надати поради. До наступного етапу відбору проходять учасники півфіналу, що визначаються журі та глядачами відбору спільно.

Оголошення переможців півфіналу здійснюється в день проведення того чи іншого півфіналу. В результаті проведення півфіналів обираються від 7 до 12 переможців півфіналу, по 2-3 переможці кожного з турів півфіналу.

Переможець Національного відбору на Євробачення-2018 представить країну на конкурс в Лісабоні
Переможець Національного відбору на Євробачення-2018 представить країну на конкурс в Лісабоні

До участі у фіналі допускаються лише переможці півфіналу. Єдиним переможцем фіналу, який представлятиме Україну на конкурсі Євробачення, визнається учасник фіналу, який визначається журі та глядачами відбору спільно за правилами, що будуть оголошені додатково у прямому ефірі фіналу відбору. Оголошення переможця здійснюється в прямому ефірі фіналу.

Музичним продюсером Нацвідбору стане відомий український продюсер і композитор Руслан Квінта, імена членів журі поки тримаються в секреті.

Джерело: 24 Канал

 

No Comments

Залишити відповідь