Національний музей історії України запускає дитячу програму про виникнення писемності

16/09/2020

Національний музей історії України розпочинає серію авторських освітніх дитячих програм «Магія символів», присвячених історії писемності та розвитку писемної культури на українських землях. Проведуть їх науковці музею, куратори виставки «Homo scriptor. Людина, яка пише» – Олексій Савченко та Володимир Колибенко.

Під час програми «Як писали до появи алфавітів?» юні дослідники помандрують у дописемні часи, де спробують зрозуміти, як давні люди зображали світ навколо себе, передаючи власні думки та враження через відстань і час, а також як їм у цьому допомагали предмети, піктограми й символи.

Дитячий день відбудеться вже цієї неділі, 20 вересня, о 12.00.

Ця програма йде першою, адже поява писемності – одна із найважливіших подій в історії людства, що назавжди змінила світ і дала змогу передавати інформацію на небачені відстані. Писемність не виникла з появою людства, але стала важливою частиною його існування, без якої ми вже не уявляємо свого життя.

Вікова категорія: 7–14 років.

У зв’язку з епідемічною ситуацією кількість місць обмежена, тому квитки бажано викуповувати наперед. Квитки можна купити в касі музею (з 10 до 17:00, щодня) або ОНЛАЙН.

Просимо піклуватись про своє здоров’я і приходити до музею у масках.

Додаткова інформація за телефоном (044) 278 48 64.

Адреса Національного музею історії України: м. Київ, вул. Володимирська, 2.

Подія на фейсбуці

Джерело: day.kyiv.ua

No Comments

Залишити відповідь