Меню
Категоріі
Національний музей історії України вперше проведе екскурсію на вулицях Києва
26/07/2016 Новини

Національний музей історії України вперше проведе екскурсію на вулицях Києва30 липня Національний музей історії України проведе екскурсію просто неба «Київський Поділ за часів Магдебурзького права: XVII – XVIII століття». Таким чином працівники музею вперше вийдуть з екскурсією на вулиці Києва. Про це повідомлено на сайті журналу «Музейний простір».

За словами організаторів, під час прогулянки старовинним Подолом, учасники екскурсії побачать вцілілі архітектурні й історичні пам’ятки доби Магдебурзького права та дізнаються про ті, що не збереглися. Серед них – будинок київської ратуші (магістрат), головну міську криницю – фонтан «Самсон», ринковий майдан, старий та новий Гостині двори, старий та новий Контрактові будинки, житлові будинки київського патриціату (купців Балабух, Биковських та Сухот, ювеліра Стрельбицького, «будинок Мазепи»), київську вірменську та грецькі колонії та про багато іншого.

Екскурсовод – один із провідних науковців Національного музею історії України, кандидат історичних наук Олена Попельницька.

Екскурсія розпочнеться о 14:00 біля пам’ятника Сковороді на Контрактовій площі й триватиме півтори години.

Джерело: cultua.media

Залишити відповідь

Ви маєте бути ви увійшли щоб залишити коментар.

* *