Найкращий мурал шукають в Україні.КОНКУРС

24/06/2016

В останні роки тема муралів в українському суспільстві набула неабиякої популярності. Завдяки художникам зі світовим ім’ям все більше колись непримітних будинків перетворюються на витвори мистецтва. Тепер і у кожного українця з’явилась можливість не лише милуватись новими вуличними картинами, а й самому стати автором однієї з них.

Так, у липні в Україні стартує освітня ініціатива «Герої Вулиць», ініціатором якої став бренд Pepsi. Головна мета – популяризувати культуру стріт-арту в усіх містах країни. Повідомляє platfor.ma.

З липня по серпень  як початківці, так і професійні художники, що мріють створити мурал, зможуть представити свої макети для участі в національному конкурсі. Автор найкращого проекту втілить свою ідею на стіні одного зі спеціально обраних для цього будинків. В межах проекту йому також допомагатимуть відомі художники, культурологи, урбаністи та мистецтвознавці.

Крім того, в рамках проекту з 8 по 10 липня у гостей київського музичного фестивалю Atlas Weekend, що цього разу пройде на ВДНГ, буде можливість на власні очі побачити, як відомий стріт-арт художник створює справжній мурал.

Стріт-арт встиг стати дуже популярним трендом в Україні за останні роки. Вже зараз безліч подвір’їв Києва, Одеси, Харкова, Львова перетворились на вуличні галереї – завдяки стріт-арту колись непримітні будинки стали справжніми must see українських міст. При чому, авторами багатьох вуличних картин стали майстри зі світовим ім’ям. А в квітні цього року один зі столичних муралів навіть потрапив до Топ-10 найкращих стріт-арт об’єктів світу за версією видання StreetArtNews. Організатори проекту «Герої вулиць» переконані, що саме їм вдасться розкрити потенціал стріт-арту в українських регіонах, втілити мрію талановитого художника, а передусім – познайомити українців із величезним пластом сучасної культури.

Джерело: dzerkalo.media

No Comments

Залишити відповідь