Наглядова рада Суспільного мовлення закликала ЄМС поважати суверенітет України

04/04/2017

Члени Наглядової ради закликають директора ЄМС Інгрід Делтенре та в її особі Європейську мовну спілку поважати суверенітет України, не перетворювати її на інструмент підсилення чужих політичних маніпуляцій і не перешкоджати такими заявами нормальному проведенню конкурсу.

Про це йдеться в публічній заяві членів Наглядової ради ПАТ “Національна суспільна телерадіокомпанія України” у відповідь на лист генерального директора ЄМС Інгрід Делтенре до прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, повідомляє Суспільне мовлення.

“Відвідавши Крим без дозволу української влади, Юлія Самойлова порушила суверенітет і закони України. Крім Російської Федерації, жодна інша країна, суспільні мовники якої входять до Європейської мовної спілки, не має підстав оскаржувати таку кваліфікацію дій Юлії Самойлової, оскільки жодна європейська країна не визнає належність Криму Російській Федерації. Ми цілковито поділяємо негативні почуття членів Європейської мовної спілки з приводу того, “що цьогорічне змагання використовується як засіб у нинішньому протистоянні між Російською Федерацією та Україною”, – йдеться у заяві.

У Наглядовій раді також зазначають, що Україна в особі ПАТ “НСТУ” (раніше – Національна телекомпанія України, Національна радіокомпанія України) є багаторічним членом Європейської мовної спілки, активним та законослухняним учасником конкурсу Євробачення, і українці, як учасники конкурсів Євробачення, завжди з усією повагою ставились до законів та правил країни-господарки.

Джерело: День

No Comments

Залишити відповідь