На українському телебаченні показують рекламний ролик із актором-прихильником «ДНР»

23/04/2018

На українському телебаченні транслюють рекламний ролик, в якому знявся актор колишнього Донецького академічного музично-драматичного театру, що залишився у зоні окупації та нині активно фотографується на тлі символіки так званої «ДНР» Михайло Бовдуй. Про це у себе у Facebook розповіла викладачка вокальної школи Елеонора Борисова, яка раніше працювала з актором у Донецьку.

Михайло Бовдуй є героєм рекламного ролика цифрового телебачення Т2, який на українських каналах показують ще з часів президентства Віктора Януковича.

Елеонора Борисова стверджує, що її колишній колега нині став прихильником проросійських бойовиків на Донеччині.

«По українських телеканалах постійно крутять рекламу з Мішею Бовдуєм. Це мій колишній колега, працювали в одному театрі у Донецьку. Міша сьогодні говорить: «Ми (донецькі сепари) в Україну тепер ніколи не повернемося, після того, що вона з нами зробила, ми їй ніколи не пробачимо». Тепер він несе донецьким дітлахам ДНРовську пропаганду», – написала вона.

Також вона оприлюднила кілька світлин із актором на тлі прапора так званої «ДНР» під час зустрічі із дітьми.

Михайло Бовдуй на тлі прапора окупаційної адміністрації Донеччини

У соцмережах, зокрема Facebook та Instagram, у відкритому доступі у Бовдуя нема фото із бойовиками або символікою окупантів, окрім участі у концерті до так званого «Дня визволення Донбасу» 2017 року з артистами з РФ.

Актора з окупованого Донецька вже внесли до неурядової бази прихильників російської агресії в Україні та вояків російських окупаційних сил «Миротворець».

Джерело: zaxid.net

No Comments

Залишити відповідь