На Майдані Незалежності відкрилася виставка “Воїни. Історія українського війська”

15/03/2017

Щоб вшанувати сьогоднішніх захисників української держави, 14 березня у Києві відзначили День добровольця. В рамках урочистостей на Майдані Незалежності відбулося шикування батальйону Національної гвардії ім. С. Кульчицького та відкрилася вулична виставка Українського інституту національної пам’яті «Воїни. Історія українського війська».

«Після гарячої зими 2013-2014 років Путін готував для України довгу, вічну «русскую весну». І здавалося, що йому це вдасться. Армія була не здатна захистити свою державу. Але «русская весна» дуже швидко закінчилася, тому що на фронті з’явилися ті хлопці, які перейшли через Майдан. У них було достатньо відваги, щоб захищати свою країну. Саме добровольці переламали ситуацію. Тому нам важливо пам’ятати про людей, завдяки яким Україна досі залишається незалежною», – зазначив виступаючи на урочистостях з нагоди Дня добровольця голова Інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович.

Учасники заходів поклали квіти до пам’ятного знаку Небесній Сотні та вшанували загиблих на Сході воїнів біля Національного військово-історичного музею. Також в Українському домі відбулося освячення ікон, які повинні передати батальйонам на передовій.

Виставка «Воїни. Історія українського війська» експонуватиметься на Майдані Незалежності упродовж трьох тижнів. Нагадаємо, стенди розповідають історію військових формувань на території України від давньоруських часів до сьогодення.

Джерело: Memory.gov.ua

No Comments

Залишити відповідь