Меню
Категоріі
На концерті Тараса Петриненка обурені люди виходили з залу
26/05/2016 Новини

669571_w_300Скандалом закінчився концерт народного артиста України Тараса Петриненка у Львівській філармонії. Частина глядачів залишила зал. Про це у соціальній мережі повідомляє телеведучий Остап Дроздов.

“Я щойно вийшов із концерту Тараса Петриненка. В буквальному сенсі цього слова – вийшов. І не я один. Я безумно поважаю Тараса Петриненка за його вклад в укр.музику, я тричі запрошував його у свою програму, і завжди Тарас радо відгукувався, і всі ці програми були, без перебільшення, шикарні. Сьогодні я купив квіти і пішов на його концерт. А потрапив на таке, що змусило мене разом із іншими людьми піти геть”.

Концерт розпочався вчасно – о 19.00. 45 хвилин публіка слухала виступ івано-франківського рок-гурту. Після цього на сцену вийшов гуцульський гуморист. “Сказати, що його ретро-гумор повністю ішов мимо – нічого не сказати”, – пише Дроздов.

Програму продовжила артистка Каріна Плай. Дроздова обурило, що вона співала та спілкувалася з публікою російською: “Навіть я почав голосно матюкатися. І ось чому. Другою піснею в Каріни Плай прозвучала дитяча пісенька про зєльоного кракаділа РОСІЙСКОЮ мовою. Більше того, далі прозвучала …ще одна весела ПІСНЯ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ “Звйозди падалі в море”. На програшах артистка щиро бажала публіці, яка прийшла на Тараса Петриненка, аби все ваши мечты сбывались, дорогие львовяне, и пусть звезды падают к вашим ногам…”

В цей момент люди почали виходити з залу. Одна жінка у вишиванці вибігла на сцену та почала вимагати “Тараса Петриненка давайте!” Каріна Плай у цей час запросила на сцену іншого артиста. Люди просили, щоб їм негайно повернули гроші.

“Я цього не витримав і пішов додому, – повідомляє телеведучий. – В гардеробі вже стояли люди, які теж похнюплено покидали зал. Я безумно поважаю Тараса Петриненка. І поважатиму надалі. Можливо, він не був у курсі, що в нього на розігріві будуть співати мовою окупанта пісні про зєльонава кракаділа і звйозди, коториє падают в море. Але організаторам такого концерту я скажу: ви охреніли зовсім. Невже не доганяєте, що в залі зібралася публіка з виразними переконаннями? Невже ви не доганяєте, що публіці Тараса Петриненка не можна втюхувати російську попсу тут, у Львові? Невже ви не доганяєте, що концерт Тараса Петриненка – це концерт власне Тараса Петриненка? Квітів шкода. Я приніс їх додому замерзлими і мертвими”.

Артист поки що ніяк не прокоментував цю неприємну ситуацію.

Джерело: http://gazeta.ua/articles/culture/_na-koncerti-tarasa-petrinenka-obureni-lyudi-vihodili-z-zalu/669571

Залишити відповідь

Ви маєте бути ви увійшли щоб залишити коментар.

* *