На Харківщині стартує міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays

25/11/2020

У Харківській області розпочинається XVІI мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA.

Про це Depo.Харків повідомив представник організаторів кінофестивалю Юрій Чумак.

За його відомостями, фестиваль починається сьогодні, 25 листопада. Фільм-відкриття приурочений до Міжнародного дня боротьби з насильством щодо жінок – “За кордоном” (режисерка Сон А Юн, Бельгія, Франція).

Синхронно з Харківщиною розпочинається Мандрівний Docudays UA на Донеччині.

Docudays UA-2020 проходить під гаслом “Teen Spirit”, його основна тема – дорослішання, і не лише в особистому плані, а й у контексті політики держави. Увазі глядачів пропонується 16 фільмів вітчизняних та зарубіжних режисерів, а також просвітницькі та правозахисні заходи, дискусії, як у офлайні, так і в онлайні. XVІI Мандрівний Docudays UA на Харківщині триватиме з 25 листопада до 15 грудня 2020 року.

Довідка Depo.Харків. Docudays UA – єдиний в Україні міжнародний фестиваль документального кіно про права людини. У березні цього року через карантинні обмеження вперше був проведений в онлайн-режимі. Після завершення Docudays UA традиційно презентує найкращі фільми в регіонах України під час Мандрівного фестивалю. Фестиваль – неполітичний і некомерційний. Мета Мандрівного фестивалю – сприяти популяризації й розвитку документального кіно та підвищенню рівня дотримання прав людини в Україні.

Джерело: kh.depo.ua

No Comments

Залишити відповідь