На фестивалі у США український фільм назвали кращою комедією

28/01/2018

Українська комедія “П’ять Хвилин”виборола чотири нагороди на фестивалі International Peace & Film Festival в США! Вітаю творців фільму і бажаю нових перемог. Ваш успіх – найкраща дипломатія, що розповідає світові про Україну!” -написав у Facebook прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

“International Peace & Film Festival-молодий фестиваль в Орландо, але насичний програмою та номінаціями, в цьому році в конкурсі була представлена 41 краіна.
Наш фільм був номінований в 2 категоріях : Best cinematography & Essence. Здобув перемогу Essence Award – сутність, це нагорода за короткометражний фільм, який найкраще передає ідею фільму за мінімум часу. Також фільм отримав дві нагороди від журі, Best comedy (краща комедія). Best action scene (за сцену з рибаками Романом Ясіновським та Олександром Рудинським)” – написав Гройсман.

Короткометражний дебютний фільм режисерки Яни Антонець “П’ять хвилин” створений за підтримки Держкіно.

За сюжетом, це абсурд на тлі пафосного похорону. Члени сім’ї виставляють напоказ своє багатство та шану покійному. За всім цим ніхто не помічає, що вони втратили дещо важливе. Ніхто, окрім тракториста, браконьєрів, двох поліцейських та працівників сільської лікарні.

Джерело: gazeta.ua

No Comments

Залишити відповідь