Миколаївські військові виступили проти знесення пам’ятника загиблим міліціонерам

09/06/2016

Миколаївські військові виступили проти знесення пам'ятника загиблим міліціонерам

Пам’ятник загиблим при виконанні службових обов’язків міліціонерам підпадає під закон про декомунізацію

У Миколаєві продовжується скандал навколо знесення пам’ятника загиблим при виконанні своїх обов’язків міліціонерів. На сесії міськради перед депутатами виступив генерал-майор у відставці Микола Пихтін, який попросив народних обранців направити звернення до голови ОДА Вадима Мерікова, що видав відповідне розпорядження на знесення, повідомляє Depo.Миколаїв.

Генерал звернувся від імені батьків, дітей та дружин міліціонерів, які віддали своє життя на наш спокій.

“За післявоєнний час, вже пройшло 46 років, загинуло 78 працівників міліції. За неповні 25 років нашої держави загинуло 55 міліціонерів, і того 133 працівника міліції. Пам’ятний знак, що був відкритий в 1977 році – це пам’ятний знак працівникам міліції, загиблих при виконанні службових обов’язків. Коли ми читаємо розпорядження голови Миколаївської ОДА, і там є пункт про знесення пам’ятного знаку працівникам міліції , стає не по собі. Працівники патрульної служби, участкові, які при затриманні озброєних бандитів в гуртожитку просто кинулися на захист від озброєних бандитів і були розстреляні”, – розповів Микола Пихтін.

Свій героїзм міліціонери демонстрували і під час подій на вул. Соборній (Радянській) та захистили людей від вибуху гранати.

Пихтін звернувся до депутатів, щоб ті підтримали його та зберегли пам’ятник міліціонерам, звернулися до голови Миколаївської ОДА, щоб Меріков відкликав своє рішення.

Військового підтримав і колишній голова Миколаївської міськради Юрій Гранатуров, яки заявив, що знесення даного пам’ятнику буде фатальною помилкою.

Джерело: http://mk.depo.ua/ukr/nikolaev/mikolayivski-viyskovi-vistupili-proti-znesennya-pam-yatnika-09062016110500

No Comments

Залишити відповідь