Музика українця стала саундтреком до серіалу HBO

24/04/2021

На стрімінговій платформі HBO Max вийшов детективний серіал “Мейр з Істтауна” з Кейт Вінслет у головній ролі. Саундтрек до стрічки написав канадський композитор українського походження Любомир Мельник.

Прем’єра серіалу HBO відбулась 18 квітня. В першій серії звучить 5-хвилинний фрагмент композиції Pockets Of Light, яку Любомир Мельник написав у 2013 році. Входить до альбому Corollaries.

“І ще один приємний момент: я перший український композитор і піаніст для HBO”, – написав Любомир Мельник в Instagram.

Композитор народився у Мюнхені в 1949 році. Його батьки – українські емігранти, які невдовзі оселились в Канаді.У творчому доробку композитора – понад 120 авторських композицій, серед яких є і колаборації з іншими музикантами Європи і США.

“Кейт Вінслет грає копа маленького містечка у Пенсільванії Маре Шихан. Вона втомлена від життя, занадто тисне вага професійної відповідальності. У кожному її кроці та русі проявляється сімейна трагедія. Яка саме – дізнаємося пізніше. Вона не похмура і не сварлива – просто ні на що не має енергії. Рідко посміхається. Більш того, рік розслідує зникнення 19-річної Кеті Бейлі – наркоманки та дочки подруги Маре. У місті дуже поширені алкоголізм та наркоманія, більшістю справ займається Маре. Їй додає клопоту ще й те, що стає об’єктом закоханості сексуального письменника Річарда.

Спокій міста, в якому і так є одна зникла дівчина, порушує вбивство. Мертву знайшли після вечірки молоді в лісі. Розпочинається нове розслідування. Серіал демонструє обмеження та недоліки в роботі поліції, особливо в маленьких містах.

Вінслет чудово грає у, можна назвати, пізній період своєї кар’єри. Так само й інші актори”, – йдеться на The Guardian.

В іншому британському виданні Кейт Вінслет критикують за ірландський акцент.

“Серіал “Мейр з Істтауна” розповідає про таємницю вбивства. Тіло молодої жінки знаходять жахливо побитим, з застиглим виразом жаху на обличчі. Якщо ви бачили “Твін Пікс” чи “Справжній детектив”, то, можливо, у вас вже почалося дежавю. Але ця повільна драма прагне бути не просто черговим трилером про мертву дівчину. Центральний злочин – це просто вітрина, щоб заманити нас. Обманом змушує нас думати, що щось подібне бачили раніше. Це дослідження бідності, відчаю та зловживання наркотиками – портрет сучасних США, що світ намагається не помічати”, – йдеться на Irish Times.

Джерело: gazeta.ua

No Comments

Залишити відповідь