Москва “загорілася” банерами на підтримку Сенцова

22/07/2018

Біля будівлі уряду в Москві повісили банер на підтримку Сенцова.

Неподалік від будівлі уряду Росії, в Москві, активісти розмістили банер в підтримку українського режисера, який став в’язнем Кремля, Олега Сенцова.

Цю інформацію повідомляв у своєму Twitter правозахисник та журналіст Денис Стяжкін.

“Москва, активісти вивісили банер Свободу Сенцову на тлі Білого дому”, – написав він в коментарі до посту.

Як повідомляв раніше портал “Знай.uа“, український режисер Олег Сенцов, що знаходиться в російській колонії, продовжує перебувати на батьківщині завдяки своїм ідеям. На Одеському кінофестивалі друзі представили ідею фільму, яку той задумав ще до того, як потрапив за грати. Зараз він продовжує працювати, розвиваючи проект з допомогою листів і небайдужих близьких людей.

Чотири роки тому точно так само на рівні ідеї презентували картину Марисі Нікітюк “Коли падають дерева”, а вже в цьому році він змагається на Одеському кінофестивалі. На пітчингу кінокартини представляються для того, щоб знайти спонсорів: тут збираються продюсери та потенційні меценати, а режисери в свою чергу діляться ідеями нових картин. Никитюк порівнює цей процес з тендером, оскільки в Україні така практика – явище нове, на відміну від Голлівуду: тут до цього звикли, так і правила в рази жорсткіше.

Уповноважена Росії стверджує, що Сенцов, за його словами, веде електронну переписку з мамою, а право на дзвінки використовує для спілкування з сестрою. Також Москалькова зазначила, що Сенцов багато читає.

Джерело: znaj.ua

No Comments

Залишити відповідь