Московська будівельна компанія знищує Ханський палац в Криму

09/01/2018

За “реставрацію” Ханського палацу в окупованому Росією Бахчисараї взялась московська будівельна компанія, яка спеціалізується на будівництві об’єктів “під ключ”.

Інформацію підтверджує відповідь “Міністерства культури” анексованого Криму кримському правозахиснику Абдурешиту Джеппарову на його запит. Про це інформує сайт “15 минут”.

“Виконавцем робіт із збереження об’єкта культурної спадщини “Ханський палац” є ТОВ “Корпорація АТТА Групп” (м. Москва)” , – йдеться в “документі”.

За інформацією з відкритих джерел, компанія “Корпорація АТТА Групп” була заснована в Росії в 2010 році.

“На сайті, який, імовірно, належить компанії (на ньому збігаються назва та адреси), зазначено, що “Корпорація АТТА Групп” “має довгий успішний досвід роботи з вітчизняними та іноземними проектувальниками, інвесторами, будівельними фірмами, консалтинговими компаніями, а також міжнародними банками та фінансовими структурами . Удостоєна цілого низки авторитетних російських і зарубіжних нагород”, – зазначається.

У свою чергу, кримські адвокати і юристи мають намір почати юридичну кампанію по захисту пам’ятника історії і культури світового значення, єдиного в світі зразка кримськотатарської палацової архітектури – Ханського палацу в Бахчисараї.

Фахівці стверджують, що “реставрація”, яку проводять окупанти, насправді знищує палац.

gazeta.ua

No Comments

Залишити відповідь