Міжнародний фестиваль «Золотий Лев» цьогоріч відбудеться знову у Львові

14/07/2016
Міжнародний фестиваль «Золотий Лев» цьогоріч відбудеться знову у Львові

Цього року міжнародний театральний фестиваль «Золотий лев-2016» відбудеться знову у Львові. З 17 вересня до 2 жовтня на ньому презентуватимуть свої вистави театри з Румунії, Польщі, Молдови, Литви, Грузії, Угорщини, України та інших країн.

Вперше в Україні буде поставлена вистава відомого румунського режисера Олександра Гоусфатера «Багато шуму з нічого» В.Шекспір. Також глядачі побачать роман Нобелівської лауреатки Світлани Олексієвич «Чорнобильська молитва» у режисурі Лінаса Зайкаускаса головного режисера драматичного театру ім. Юозаса Мільтініса м. Паневежис (Литва), повідомляє прес-служба міської ради Львова.

Окрім сценічних вистав, на фестивалі будуть відбуватись і вуличні дійства. Повну програму фестивалю можна переглянути тут.

«Сьогодні Львів робить великі кроки, щоб досягнути рівня туристичних центрів Європи, таких як Прага, Будапешт, Краків. Така подія як Міжнародний театральний фестиваль «Золотий лев» за оцінкою Дж. Елсома, почесного президента Міжнародної асоціації театральних критиків, фестиваль дає змогу приваблювати до Львова туристів, рекламувати регіон і Україну, а також збагачувати незабутнім культурним досвідом жителів Львова. Фестиваль є ще одним вагомим мотиваційним чинником розвитку туризму і міг би бути привабливим фактом для інвестицій у розвиток туристичної інфраструктури», ― зазначили організатори.

Крім того, в рамках цьогорічного фестивалю відбудеться круглий стіл, в якому візьмуть участь режисери та театральні критики з Угорщини, Польщі, Словаччини, Чехії та України. Тема круглого стола: «Фактори, які об’єднують різні країни з Україною, і як вони відображаються в театральних постановках згаданих вище країн».

Фестиваль «Золотий лев -2016» відбудеться за підтримки Міністерства культури України, управління культури ЛОДА, управління культури Львівської міської ради, Львівської обласної ради.

Нагадаємо, торік фестиваль, який започаткований у 1989 році, вирішили провести у Києві через брак фінансування.

Джерело: zaxid.net

No Comments

Залишити відповідь