Мінкульт через інтернет опитує людей щодо мінімального культурного кошика

21/07/2019

Міністерство культури України проводить опитування громадської думки щодо вивчення побажань населення стосовно змісту мінімального стандарту забезпечення громадян культурними послугами. Про це у відповідь на запит журналіста УНН повідомили у Міністерстві культури України.

“В ході підготовки проекту постанови 8 липня 2019 року з використанням Google-форми було запущено онлайн-опитування громадської думки щодо сутності культурних прав людини, бажаного змісту мінімальних стандартів забезпечення громадян культурними послугами та доцільності його впровадження”, – повідомляється у відповіді.

Як вказано, опитування триватиме до 22 липня 2019 року включно.

Зазначено, що під мінімальними стандартами забезпечення громадян культурними послугами розуміється базовий набір культурних послуг, який має надаватися громадянам України на безоплатній основі.

“Підготовлений текст постанови буде винесено на громадське обговорення з дотримання вимог постанови Кабінету Міністрів України “Про забезпечення участі громадськості у формування та реалізації державної політики” від 3 листопада 2010 року №996 та внесено на розгляд Кабінету Міністрів України з дотриманням вимог Регламенту Кабінетів Міністрів України, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України”, – додали у міністерстві.

Онлайн-анкета розміщена за посиланням.

Джерело: УНН

No Comments

Залишити відповідь