Міністр культури: Артисти, які їздять в Росію, шкодять державі. Щодо них потрібен спецрежим

28/09/2019

Гастролі артистів з України в Росії є неприпустимим явищем.

Про це сказав міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський в інтерв’ю BBC

“Я вважаю, що якщо ми їдемо гастролювати туди, значить, погоджуємося з тим, що чинить Росія щодо нашої країни. Для мене це є схвалення цієї діяльності. Тому я негативно до цього ставлюся. Але в законодавчій площині це ніяк не врегульовано”, – сказав Бородянський.

“З одного боку, наші хлопці гинуть кожен день, ми намагаємося розвести війська, ідуть мирні переговори, а з іншого боку наші артисти…

Ми ніби живемо у двох країнах, які просто не перетинаються. Я не знаю, як можна їздити гастролювати в Росію, коли з нею у нас війна, у мене це не вкладається у голові.

…Це питання треба врегулювати і визначити відношення держави до такої діяльності. Держава повинна визначити, що гастролі в Росії є діями, які завдають шкоди державі.

В який спосіб має реагувати держава? Ми ж не можемо фізично заборонити людині поїхати, це незаконно. Але мають бути розставлені акценти.

Якщо ви їдете з приватною метою в Росію, як вам можна це заборонити? Виїзних віз у нас нема, ми демократична країна на відміну від них.

Але чітко визначити правила, сказати, що якщо ви так робите, то для вас настає спеціальний режим регулювання. Я думаю, ось так. Якщо ви вирішили гастролювати, для вас настає певний спеціальний режим”, – сказав міністр.

Джерело: gazeta.ua

No Comments

Залишити відповідь