Міністерство культури відмовилось захищати органну залу в Дніпрі

24/04/2017

Міністерство культури України відмовилося підтримувати громаду Дніпра в боротьбі за Будинок органної та камерної музики. Про це повідомив громадський активіст Олександр Дзюба в групі «Повернемо органний зал у власність дніпрян» у соціальній мережі «Facebook». Він опублікував відповідь на лист, який він раніше відправляв до Міністерства культури України.

«Мінкультури – цей заклад не спромігся придумати навіть гнівного листа підтримки з питання захисту від знищення обласного органного залу – через 3 місяці (тобто з порушенням всіх можливих термінів розгляду моєї заяви) воно надіслало тільки папірець, що питання збереження (культури) поза рамками компетенції Мінкультури і його міністра, – коментує відповідь чиновників Олександр Дзюба.

Тобто українське «Мінкультури» в стані тільки міркувати про генетичну повноцінність або неповноцінність громадян країни.

Чи потрібна тоді ця установа взагалі? Наскільки я пам’ятаю, в США такого закладу як «Мінкультури» немає взагалі, там «Hollywood» якось самостійно існує і розвивається », – обурився активіст.

Нагадаємо, 6 років тому Юрій Вілкул, перебуваючи на посаді голови облради, видав від імені Дніпропетровської обласної ради довіреність на ім’я якогось Смирного Олександра. Останній фактично отримав нічим не обмежене право розпоряджатися комунальною власністю жителів Дніпропетровщини. На підставі цієї довіреності органний зал був подарований Московському патріархату.

18 квітня Кіровський районний суд Дніпра відмовив активісту Олександру Гумірову в задоволенні його позовних вимог про визнання довіреності, за якою віддали Будинок органної та камерної музики УПЦ МП недійсною.

Джерело: litsa.com.ua

No Comments

Залишити відповідь