Меню
Категоріі
MELOVIN пройшов у фінал Євробачення 2018
11/05/2018 Новини

Україну на Євробаченні 2018 представив співак MELOVIN з композицією “Under The Ladder”. Співак виступив у другому півфіналі 10 травня. Згідно з результатом голосування, MELOVIN потрапив у фінал Євробачення 2018 та виступить 12 травня.

Виступ MELOVINа на Євробаченні 2018

Виступ співака MELOVIN від Україні на Євробаченні 2018 – був дуже ефектним та яскравим. Увесь номер побудований навколо високої конструкції – на її вершині стоїть срібний рояль із крилами. На початку номера MELOVIN загорнутий у кокон, який утворюють крила з роялю. Усе підсвічується червоним світлом, сам MELOVIN одягнений у чорний костюм. Згодом співак звільняється від кокону.

Євробачення 2018 другий півфінал: MELOVIN – Under The Ladder (дивіться відео виступу):

 

Другий раз приспів співак виконує після того, як спускається зі сходів. Повертаючись на платформу до роялю, MELOVIN скидає чорний піджак і залишається у білому. Сходи за ним починають горіти під час виступу.

Чи має MELOVIN шанс на перемогу на Євробаченні?

Цьогоріч найбільше шансів на перемогу у Ізраїлю, Норвегії та Франції. А ось український виконавець MELOVIN не у топі букмекерів. До того ж, історія Євробачення пам’ятає лише один випадок, коли одна і та ж країна (Ірландія) перемогла аж тричі поспіль.

MELOVIN – Under The Ladder (дивіться відео з репетиції)

У Національному відборі на конкурс MELOVIN брав участь рік тому, та перемогти не зміг. Тоді представляти Україну на конкурсі поїхав гурт O.Torvald, які посіли аж 24 місце.

MELOVIN – Under The Ladder (дивіться кліп)

Джерело: 24 Канал

Залишити відповідь

Ви маєте бути ви увійшли щоб залишити коментар.

* *