Макаревич про російських фанатів на Євро-2016: ось так доводиться велич Росії

20/06/2016

Російський музикант жорсткопрокоментував зухвалу поведінкуросіян на чемпіонаті Євро-2016

Відомий російський музикант АндрійМакаревич жорстко прокоментувавзухвалу поведінку росіян начемпіонаті Євро-2016, де вони брали участь в масових зіткненнях зіншими футбольними фанатами. Про це повідомляє “Ехо Москви”.

“Я не знаю, навіщо триває нагнітання ненависті, яке закінчується, зокрема, ось такимиінцидентами на футболі. І добре ще поки на футболі… є елементарні закони фізики: це всекудись має подітись. Якщо в людей, які не дуже міцні головами, накачали негативу, накачалиненависті, брехні, то це кудись повинно вилитися. Ось тепер треба думати, куди цевиливати”, – розповів музикант.

Також Макаревич зазначив, що далекий від футболу, але допускає, що багато хто поїхав начемпіонат просто від любові до цього виду спорту, а не брати участь в “цих масових проявахспортивної істерії”.

“Раніше фанати буцалися, але раніше вони буцалися, тому що ось це наша команда, а це не наша команда, ну, підемо, морди їм наб`ємо. Але тепер це все з танками на головах, зі свастиками, тут же ввічливі чоловічки, тут же Путін. Це за межею добра і зла. Якби тамбула крихта мозку, я б сказав “Хлопців, видихніть”. Але схоже, звертатися ні до кого, -підкреслив Андрій Макаревич. – Думаю, що ніхто перед ними не ставив політичногозавдання. Просто останнім часом ось так велич Росії доводиться у нас”.

Джерело: http://ukr.segodnya.ua/culture/stars/makarevich-o-rossiyskih-fanatah-na-evro-2016-vot-tak-dokazyvaetsya-velichie-rossii-726046.html

 

No Comments

Залишити відповідь