Майже 100 рукописів подали для видання за рахунок міського бюджету

23/06/2016

Майже 100 рукописів подали для видання за рахунок міського бюджетуЗавершено прийом рукописів для видання за рахунок міського бюджету – на розгляд Видавничої ради при Департаменті суспільних комунікацій надійшло близько 100 рукописів. Про це повідомили в управлінні інформаційної політики та комунікацій Департаменту суспільних комунікацій.

Як зазначила заступник директора Департаменту, голова Видавничої ради Тетяна Гузенко, цього року окрім рукописів від незалежних авторів до розгляду приймалися збірки поезій та прози від профільних творчих спілок і громадських організації м. Києва, а також твори від інститутів.

Зокрема, надійшло 79 рукописів від незалежних авторів і шість збірок від Київської міської організації Національної спілки письменників України. Також на конкурс подали свої праці Музей історії Києва, Національний музей історії України у Другій світовій війні, Український інститут національної пам’яті, Київський університет імені Бориса Грінченка, Публічна бібліотека ім. Лесі Українки та Державна науково-педагогічна бібліотека України імені Сухомлинського. На жаль, не всі подані рукописи відповідають умовам конкурсу. Рішення щодо їх подальшого розгляду прийматиме Видавнича рада на найближчому засіданні, – наголосила Тетяна Гузенко.

Загалом, усі рукописи члени Видавничої ради мають розглянути до 25 липня, після чого шляхом рейтингового голосування буде сформовано рекомендаційний перелік творів для видання.

Джерело: vechirniykiev.com.ua

No Comments

Залишити відповідь