Литовська художниця намалювала українських прикордонників

01/08/2016

В Одеському виставковому залі санаторію Держприкордонслужби “Аркадія” відкрилася експозиція картин литовської художниці Беати Куркуль.

Про це повідомив Культурометр.

Глядачам представили 24 історії з життя українських прикордонників. На картинах художниця змогла передати тему війни, а також її героїв. Велика частина героїв її картин – це прикордонники, зокрема відділ Красна Талівка Луганського прикордонного загону, кілька підрозділів Донецького прикордонного загону та комендатура “Скеля”.

– Більшість персонажів моїх картин – це реальні люди. Деякі з них, на жаль, загинули смертю хоробрих, захищаючи Батьківщину. Створення цих картин було б неможливим і без допомоги самих прикордонників. Їхні розповіді стали джерелом, з якого я черпала натхнення і сюжети, – наголосила художниця.

Художня діяльність Беати пов’язана з волонтерством. Вона з чоловіком протягом двох років збирають і відсилають прикордонникам в зону АТО безліч необхідних речей. Перев’язувальні засоби і медикаменти, шоломи, автозапчастини, оптику, термобілизну, тепловізори, грілки.

Виставка картин в Одесі триватиме до 30 липня, після цього її зможуть побачити в стінах Білгород-Дністровської середньовічної фортеці.

Джерело: gazeta.ua

No Comments

Залишити відповідь