Львівський оркестр підкорив Амстердам українською музикою

28/11/2017

Молоді музиканти “INSO-Львів” відправилися у турне Нідерландами. Дали більше 10 концертів на найкращих сценах країни. І навіть встигли побувати на голландському телебаченні.

Більше двох тисяч людей слухали українських музикантів у відомому залі Concertgebouw в Амстердамі. На цій сцені виступав Ріхард Штраус і Луї Армстронг. Румунські солісти з Національної опери також гастролювали з оркестром “INSO-Львів”.

“Оркестр як суцільний організм, і коли кожен з нас заряджений цією енергією, ми обмінюємося на концерті цією енергією зі слухачами. Треба бути там, щоб це відчути, як це прекрасно”, – сказав артист “INSO-Львів” Андрій Данилів.

Оркестр додав у концерти українську програму – “Іспанський танець” Мирослава Скорика та увертюру з опери Миколи Лисенка “Тарас Бульба”.

“Це завжди були овації, тому що вона така урочиста, святкова і закінчується маршем “За світ стали козаченьки”. Етнічних українців там не було, а навіть якщо й були, то дуже мало, але публіка надзвичайно бурхливо реагувала”, – розповіла флейтистка оркестру “INSO-Львів” Наталія Кожушко.

Джерело: 24tv.ua

No Comments

Залишити відповідь