Львівський гурт «Піккардійська терція» гастролюватиме на сході та півдні України

06/07/2016

Акапельний чоловічий секстет виступатиме у 17 містах (Полтаві, Сумах, Кременчуку, Кіровограді, Олександрії, Кривому Розі, Нікополі, Кам’янському (екс-Дніпродзержинську), Дніпрі, Запоріжжі, Мелітополі, Херсоні, Миколаєві, Бердянську, Сєвєродонецьку, Краматорську та Маріуполі), і це вже четверті такі, «східні», гастролі піккардійців за останні два роки. Щоправда, цього разу «Терція» матиме набагато щільніший графік і більшу  кількість концертів: за 17 днів – 17 міст і 17 виступів!

За словами художнього керівника колективу Володимира Якимця, повезе формація у тур, що розпочнеться 16 жовтня і триватиме до 1 листопада, нову програму, що має назву «Лети…»:  «Її ще мало де чули  – тільки-тільки починаємо презентувати на концертах». Якимець додає, що саме «Лети…» невдовзі стане основою нового альбому, який вийде напередодні 25-річчя формації, а ювілей піккардійці святкуватимуть восени 2017-го.

Нагадаємо, що перший склад «Терції» заспівав 1992-го. Відтоді зробив стрімку пісенну кар’єру – вокалістів (і це Володимир Якимець, Ярослав Нудик, Богдан Богач, Андрій Капраль, Андрій Шавала та Роман Турянин) вже давно вважають метрами акапельного співу. До слова: 2008 року гурт був удостоєний Національної премії ім. Тараса Шевченка.

У репертуарі «Піккардійської терції» – понад три сотні пісень у стилях поп, рок, класика, фольк, джаз, кантрі, духовна музика, рок-н-рол, блюз, і на 95 відсотків – це україномовний репертуар. А загалом у творчому доробку «золотих горлянок» пісні дванадцятьма (!) мовами.

На гастрольній мапі секстету – Польща, Німеччина, Іспанія, Італія, Франція, Канада, США, Бельгія, Швейцарія і навіть Сингапур. У музичному «портфоліо» – чотирнадцять різножанрових альбомів та збірок.

Тетяна КОЗИРЄВА, Львів

Джерело: День

No Comments

Залишити відповідь