Київський музей запустив унікальну екскурсію у супроводі незрячого гіда

22/06/2020

Столичний музей у темряві “Третя після опівночі” 13 червня запустив абсолютно новий формат екскурсій — прогулянку містом без допомоги зору! 60-хвилинну екскурсію проводитиме незрячий гід, який допоможе відчути місто по-новому, а також зрячий супроводжуючий, який подбає про безпеку.

Прогулянка відбуватиметься знайомими вулицями Києва, але без допомоги зору. Це дозволить сконцентруватись на власних відчуттях та не відволікатись на візуальне сприйняття світу.

“Це абсолютні інші відчуття, враження та емоції. Незрячі гіди нашого музею покажуть вам свої улюблені місця для прогулянок Києвом, допоможуть відчути це місто по-іншому: на дотик, запах, слух та навіть смак”, — каже Дарина Дячук, менеджерка нової екскурсії.

До того ж, це прекрасна нагода перевірити своє місто на доступність!

“Чому не варто паркувати своє авто прямо на тротуарі, як розрізняти купюри або ж як перейти дорогу, коли світлофор не озвучений? Все це ви зможете дізнатись вже з 13 червня!”, — Віталія Ясинко, гід музею.

Такий формат екскурсій стане цікавим й для тих, хто вже відвідав музей у темряві — це не лише новий досвід, а й зовсім інші відчуття.

“Я неодноразово була на екскурсіях в темряві в музеї — і щоразу отримувала незрівнянні емоції. Здавалося б, мене нічим не здивуєш. Але прогулянка Києвом змогла перевершила всі очікування! І хоч я досить добре знаю район, де ми прогулювались, все було для мене, наче нове. Я дійсно помітила чимало речей, на яких раніше взагалі не концентрувала увагу. Було не страшно, а захопливо!”, — Віліна, відвідувачка музею.

На пам’ять про цей унікальний досвід відвідувачі отримують у подарунок маску на очі та декілька фото з прогулянки. Відчуйте Київ разом з музеєм у темряві!

Коли стартують екскурсії

Старт перших екскурсій: 13.06.2020

Бронювання: на сайті https://0300.com.ua/vidchuj_kyiv або за номером телефону 073 345 0300.

Вартість: 550 грн (50 з яких повертаються на початку екскурсії для витрат під час прогулянки).

Тривалість: 1 год.

Усі екскурсії проводитимуться із відповідними заходами безпеки. 

Що варто знати про музей?

Музей «Третя після опівночі» — соціальний проект, створений двома киянами: Аліною Марненко і Володимиром Дідусом. Це єдиний музей в Україні, в якому всі екскурсії проходять в абсолютній темряві та у супроводі незрячих гідів.

Місія проекту — знищити бар’єри в спілкуванні між зрячими та незрячими людьми та працевлаштувати незрячих. В команді музею 6 незрячих гідів, які провели екскурсії для більше 20 тис. відвідувачів.

Джерело: shotam.info

No Comments

Залишити відповідь