Київрада врятувала Протасів Яр від забудовника

28/07/2020

На сесії Київради запланували розглянути майже 800 проєктів, більшість із яких стосуються земельної та містобудівної сфер.

На початку сесійного засідання столичний мер Віталій Кличко привітав усіх із Днем хрещення Русі та повідомив, що прийшов із травмованою ногою через надірване ахілове сухожилля.

– Поки доведеться ходити не швидко. І, може, безвідповідальні чиновники радіють, що тимчасово «чарівні» пенделі не долітатимуть? То тепер з’явилася нова опція для нерадивих – «накостиляти», – сказав Віталій Кличко.

Під час засідання депутати проголосували за проєкт «Про повернення статусу території зелених насаджень загального користування земельним ділянкам у парку відпочинку Протасів Яр у Солом’янському р-ні м. Києва».

Проблема з Протасовим Яром ускладнюється тим, що частину паркової території (площею 3,23 га) ще у 2007 році передали в оренду для будівництва житлово-торговельного комплексу з паркінгом.

Зважаючи на рішення Київради, у забудовника мають відібрати спірну ділянку, яка входить до переліку зелених зон і розташована на території Протасового Яру.

За пропозицією Департаменту охорони здоров’я КМДА, внесли зміни до міської програми «Здоров`я киян» (щоб покращити надання фінансової допомоги столичним медикам).

Київрада затвердила списки присяжних трьох столичних районів – Солом’янського, Святошинського і Дніпровського.

З другої спроби депутати підтримали проєкт «Про затвердження Плану заходів на 2021-2023 роки з реалізації Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року».

Джерело: vechirniy.kyiv.ua

No Comments

Залишити відповідь