Київ потрапив у топ-50 найбільш інстаграмних міст світу

23/01/2020

Українська столиця опинилася на 33 місці, і це єдине українське місто в топ-50.

Глобальний туристичний портал Big 7 Travel включив Київ у список 50 найбільш інстаграмних міст світу. Згідно свіжому рейтингу на 2020 рік, українська столиця опинилася на 33 місці, й це єдине українське місто в топ-50.

“Столиця України Київ – місто, що володіє такою величчю і красою: від пам’ятника Батьківщині-матері й 18-метрової копії Ейфелевої вежі до Майдану Незалежності, який протягом десятиліть був центром політичного життя України. Завдяки 19 мільйонам хештегів Київ міцно займає своє місце в списку найбільш інстаграмних міст”, – зазначають укладачі рейтингу.

Як відзначають укладачі рейтингу, в ході його складання використовувалася комплексна система підрахунку очок, яка проаналізувала кількість хештегів на пункт призначення, результати опитування 1,5-мільйонної аудиторії Big 7 Media і голоси, подані групою експертів з подорожей.

При цьому наголошується, що в наші дні Instagram продовжує залишатися одним з головних майданчиків, що формують туристичні потоки. Так, 67% опитаних Big 7 Media заявили, що вони відвідали новий пункт призначення, побачивши його в Instagram, а 61% людей забронювали конкретний готель, побачивши його на своїй стрічці. 33% опитаних заявили, що вивчають своє майбутнє місце відпочинку через стрічку Instagram.

Джерело: unian.ua

No Comments

Залишити відповідь