Кияни вимагають не проводити відкриття «Євробачення» в «Софії Київській»

10/11/2016

Кияни вимагають не проводити відкриття «Євробачення» в «Софії Київській»Киянин закликають скасувати рішення про проведення вечірки-відкриття пісенного конкурсу “Євробачення-2017” на території заповідника “Софія Київська” і провести голосування за вибір місця з урахуванням думки киян і віруючих. Відповідна петиція зареєстрована на сайті Київради.

“Припускаю, що рішення провести відкриття “Євробачення-2017” в “Софії Київської” може викликати обурення серед віруючих, навіть незважаючи на те, що на сьогоднішній день це місце є заповідником», – зазначив автор звернення, журналіст і громадський діяч Михайло Кириленко.

Він зазначив, що немає ніяких даних про проведення досліджень на тему ймовірності нанесення шкоди ансамблю Софійського собору.

Кириленко також запропонував обрати нову площадку для проведення вечірки з урахуванням думки городян. Автор звернення виступив за те, щоб провести відповідне голосування.

Петиція опублікована на сайті Київради. До теперішнього часу вона зібрала трохи більше 200 голосів. Раніше повідомлялося, що “Євробачення-2017” хочуть відкрити на території Софійського собору.

Джерело: artnews.in.ua

No Comments

Залишити відповідь