Культурний спротив – бійцям АТО!

10/11/2016

img_1909Боротьба із ворожими зазіханнями на культурний, мовний та духовний простір України, безперечно, є й лишатиметься надалі справою надзвичайної важливості та ваги.

Але доки триває «гаряче», збройне протистояння з ворогом на теренах Сходу нашої держави, жоден справжній патріот не має права забувати про тих найкращих синів та дочок України, що повсякдень ризикуючи життям, несуть там свою нелегку та почесну службу.

Можна говорити або писати багато красивих та патріотичних слів, а можна знайти можливість надати славетним бійцям АТО хоч малесеньку, але цілком конкретну допомогу. Ми вирішили піти саме таким шляхом.

Звісно, люди творчих професій, працівники культури є дуже далекими від зброї та справи військової, тому на кошти, що були зібрані як добровільні пожертви й внески членів «культурного спротиву» і інших небайдужих громадян, що розділяють наші ідеї та погляди, нами було придбано бензинову пилку та передано її на передову в Донецьку область старшому лейтенанту в/ч 3039 Національної гвардії України Дмитру Гіржеву.

З огляду на наближення зимового періоду, ми сподівалися, що саме цей інструмент стане в нагоді бійцям, аби полегшити суворі умови перебування на передньому краї, а, можливо, навіть і для проведення фортифікаційних робіт, облаштуванні їх позицій.

Аж ось – радісна звістка! Наш подарунок вже у зоні АТО і перебуває у мужніх руках нових власників. Розуміємо, що наш внесок, можливо, не такий вже й великий, але – від щирого серця. Якби кожен з українців допоміг нашим воїнам хоча б в найменшу міру власних можливостей, напевно, ми б вже святкували перемогу!

Щасти вам, славетні воїни! Нехай вас зігрівають не лише вогнища, а й любов та повага українців-патріотів!

Підтримаємо бійців АТО теплим словом та конкретними справами!

Разом – переможемо!

Прес-служба ГО «Культурний Спротив»

No Comments

Залишити відповідь