Меню
Категоріі
Культурна ініціатива «Харків обрав Україну» відвідає міста Донбасу
23/08/2016 Новини

ЖаданКультурна ініціатива «Харків обрав Україну» відвідає з концертами міста Донбасу. 25-28 серпня харків’яни відвідають із виступами Маріуполь, Бахмут і Костянтинівку. До них приєднаються також письменники та музиканти з Києва та Львова.

В програмі заходів – літературні читання, музичні концерти, дискусії, а також презентація фільму «Герої не вмирають». У Маріуполі заходи відбудуться в межах фестивалю «Хоум фест», в Бахмуті та Костянтинівці плануються виступи як для цивільного населення, так і для українських військових.

часть у заходах візьмуть письменники Галина Крук, Люба Якимчук, Олексій Чупа та Павло Макаренко, співаки Борис Севастьянов та Анжеліка Рудницька, а також рок-гурти «Жадан і Собаки» та «П@п@ Карло».

«Нам дуже важливо продовжувати ці поїздки, далі говорити із співгромадянами, триматися одне за одного, нагадувати одне одному про те, що ми всі зробили свій вибір, і що вибір ми зробили на користь України», – вважає один із авторів ініціативи, харківський письменник Сергій Жадан.

«Харків обрав Україну» – культурно-мистецька ініціатива харківських музикантів та волонтерів, метою якої є культурна та громадська співпраця між регіонами країни. Харків’яни мають на меті нагадати, що їхнє місто було й залишається невід’ємною частиною України, що воно відкрите до співпраці та взаємодії з мешканцями інших міст. В червні цього року фестиваль «Харків обрав Україну» відвідав із концертами Львів та Івано-Франківськ. Всі кошти з проданих на концертах квитків музиканти передали на потреби дітей, батьки яких загинули в українсько-російській війні.

Нагадаємо, що у Харкові саме зараз тривають культурні резиденції «ПогранКульт: ГаліціяКульт», де спільно працюють львівські та харківські митці.

Джерело: zaxid.net

Залишити відповідь

Ви маєте бути ви увійшли щоб залишити коментар.

* *