Конкурс інстаграм-відеоробіт на тему «Грам Молодості / molodosti_gram» від кінофесту «Молодість»

08/07/2016

З 15 червня по 15 жовтня 2016 року триває конкурс інстаграм-відеоробіт на тему «Грам Молодості / molodosti_gram» від кінофестивалю «Молодість».

У кожного своя молодість: вона проноситься на швидкості байка, жартує у колі найближчих друзів, нагадує про себе під час лекцій в улюбленому універі, пролітає серед розваг та пригод, пульсує в серці у присутності тієї єдиної людини. Молодість – це друзі та любов, це навчання та перші кар’єрні спроби, це захоплення й відпочинок, це живі емоції та палке серце.

Відтак КМКФ «Молодість» пропонує долучитися до конкурсу і виграти 1000 у.о.

Умови конкурсу:

участь може взяти будь-який користувач соцмереж Instagram та Facebook;

відповідно до правил мережі Instagram, хронометраж робіт має бути не більшим за 1 (одну) хвилину;

роботи мають бути вільною інтерпретацією теми молодості;

роботи не повинні містити політичного змісту, риторики ненависті чи зневаги, закликів до насилля, сцен насилля тощо;

відео може бути знятим на будь-який гаджет та розміщене в мережі Instagram із обов’язковим поширенням у Facebook (відкритий допис), з назвою роботи та трьома хештегами: #molodist46, #molodosti_ gram, #youth_gram і з тегом сторінки «Молодості» в Instagram (@molodist_fest);

для участі в конкурсі кожен автор обов’язково має заповнити онлайн-форму на сайті кінофестивалю «Молодість» (https://form.jotformeu.com/61543426800349). Відеофайл може бути завантажений на будь-який файлообмінник, і відповідний лінк доданий у форму заявки.

Переможець визначатиметься за кількістю набраних лайків у обох соцмережах. Конкурс триватиме з 15 червня до 15 жовтня. Щомісяця 15 числа (починаючи з 15-го липня) за кількістю набраних лайків в обох мережах обиратиметься 5 фіналістів. Після 15 жовтня топ-20 робіт потрапляють у фінал і будуть заново поширені у мережі Instagram «Молодості». До 20 жовтня ці роботи збиратимуть лайки, щоб поборотися за головний приз конкурсу – $1000, який буде вручений переможцеві на церемонії відкриття кінофестивалю «Молодість» 22 жовтня 2016 року.

Фільм-переможець буде продемонстровано на відкритті 46-го КМКФ «Молодість». Фіналісти конкурсу демонструватимуться перед показами кінофестивалю та на телебаченні.

Джерело: i-pro.kiev.ua

No Comments

Залишити відповідь