Комітет Ради погодив зміни Порошенка у законопроект про підтримку кіно

22/03/2017

Фото з сайту espreso.tv

Депутати комiтету ВР з питань культури i духовностi прийняли пропозицiї президента Петра Порошенка до законопроекту “Про державну пiдтримку кiнематографiї України”

Про це передає Еспресо.TV.

Окрiм того, члени комiтету рекомендують Верховнiй Радi прийняти цей законопроект в цiлому.

Змiни та пропозицiї, якi глава держави подав на розгляд комiтету стосувалися фiнансового врегулювання сфери кiно. Члени комiтету одноголосно погодились з усiма зауваженнями президента.

Зокрема, в оновленому тексті законопроекту йдеться, що державна підтримка кінематографії здійснюється за рахунок коштів Бюджетного кодексу України, закону про Державний бюджет України на відповідний рік та інших законодавчих актів. Управління коштами, отриманими для цілей державної підтримки кінематографії, здійснює центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері кінематографії.

Джерелами формування коштів державної підтримки кінематографії є кошти, отримані від Українського культурного фонду, що виконує спеціальні функції щодо сприяння національно-культурному розвиткові України; кошти Державного бюджету України, передбачені у законі про Державний бюджет України на відповідний рік.

Джерело: espreso.tv

No Comments

Залишити відповідь