“Книга добра”: малюнки українських школярів можуть потрапити до 50 бібліотек світу

14/04/2017

Українським школярам пропонують долучитися до створення “Книги Добра”. Це соціальний проект, за підтримки Міністерств закордонних справ України, Естонії та Угорщини, результатом якого має стати книга. До неї увійдуть три сотні оповідань, написаних звичайними українцями на основі реальних подій.

Ці твори журі вже обрало, тепер дітям пропонують намалювати ілюстрацію до тексту. Сотня найактивніших учасників поїдуть на літній відпочинок в Угорщину, ще сотня зможуть оздоровитися в Карпатах.

Ознайомитися з оповіданнями і обрати тему для малюнку можна на офіційному сайті проекту “Книга добра”. Конкурс триває до 1 червня. А потім книгу з малюнками надрукують у Таллінні на унікальному саморобному папері. Це буде вже друге видання такого формату з життя українців, яке можна прочитати у бібліотеках різних країн світу.

“Це вже ми другу книгу випустили, перша була “Гуцули”, а зараз будемо випускати “Книгу Добра”. Таких книжок буде 100. Вони будуть в бібліотеках обласних центрів України, а також в 50 бібліотеках світу”, – розповів консул посольства Угорщини в Івано-Франківській області Василь Вишиванюк.

Джерело: 5.ua

No Comments

Залишити відповідь