Картини українки здобули перші місця на міжнародному конкурсі мистецтв у Туреччині

12/03/2019

Картини офіцера-зв’язківця Повітряних Сил Наталії Жижко з Вінниці здобули перші місця у міжнародному конкурсі мистецтв у Туреччині.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони на офіційному сайті.

Повідомляється, що лейтенант Наталія Жижко — начальник зміни окремого полку зв’язку, за її плечима — 25 років військової служби. А у творчому доробку художниці Наталії Жижко — близько семи десятків картин, виставки у рідній військовій частині, гарнізонному будинку офіцерів та найпрестижніших залах Вінниці, де свої роботи виставляють професійні живописці. Її картини, написані лише упродовж року, роз’їхались по всій країні й закордонню. А ще — перемогли у міжнародних конкурсах.

“Про конкурс у Туреччині дізналась випадково, одна зі знайомих просто скинула посилання на сайт організаторів. Вирішила взяти участь. Виконала всі умови, які виявились не такими то й простими, як скидалось на перший погляд. Довелось зареєструватися на спеціалізованому сервісі Pinterest, аби організатори конкурсу змогли ідентифікувати мене як справжнього користувача і те, що мої роботи належать саме мені. Про моє друге місце повідомив сам голова журі. Я була вражена, адже змогла перемогти багатьох учасників із таких країн, як Туреччина, Індія, Казахстан, Франція, Німеччина тощо. Було приємно почути слова підтримки та захоплення від організаторів міжнародного заходу”, – розповіла Наталія Жижко.

Професійний військовослужбовець Наталія Жижко розпочала серйозно займатися живописом нещодавно, хоча свого часу і закінчила художню школу, мріяла стати художницею. Але склалося так, що після закінчення Вінницького технічного університету пішла на військову службу.Також Наталія проводить майстер-класи із малювання для учасників бойових дій та їхніх родин.

Джерело: День

No Comments

Залишити відповідь