«…к штыку прировняли перо». У Росії десятками видаються книги про війну з Україною

24/05/2016

123_23У російському видавництві «Книжный мир» вийшла книга Михайла Полікарпова  «Оборона Донбасу. Ігор Стрєлков: жах бандерівської хунти».

«Новоросія у вогні війни. Чи стане ця війна точкою відліку відродження Росії? Хто відповість на це запитання? Може, Ігор Стрєлков і його сталеві повстанці, які грудьми закрили від американо-українських фашистських орд міста і села Донбасу?», – йдеться в анотації до книги.

«Полковник Стрєлков, ще вчора мало кому відомий в Росії історик, реконструктор, журналіст і воїн, що пройшов Придністровську, Югославську і Чеченські війни став новим обличчям Росії, що піднімається з колін. Лицарськи благородний, мужній, жорсткий, але справедливий – честь, розум і совість російського народу», – пише Полікарпов.

Книга уже надійшла у продаж, її можна вільно придбати через інтернет, зокрема без проблем замовити і в Україну.

Книги самого Стрєлкова теж можна почитати усім охочим. Зокрема книга «Детектив замка Хельдиборн» та інші є історичними казками-детективами, розрахованими на дитячу аудиторію.

Продажі не надто популярної книги невідомого автора різко зросли у 2014 році, «рекламна компанія Гаррі Поттера відпочиває», –  зауважує на форумі один із читачів.

Тож книга про самого Стрєлкова (він же Гіркін) також без сумніву матиме успіх. Щодо її автора, то він також «виринув» унаслідок війни. Того разу Балканської. Михайло Полікарпов є автором декількох книг, присвячених тому, як росіяни воювали на боці сербів. Найвідоміша книга «Жертвопринесення. Звідки у хлопця сербський смуток?» була написана у 1996-1997 рр.. У 2007 році видавництво«Эксмо» перевидало книгу під назву «Сербський захід», в 2008 р. – під назвою «Російські вовки», в 2010 р. – «Східний легіон».

То саме видавництво «Эксмо», одне із найбільших російських видавництв, випустило серію фантастичних історичних бойвиків. А по суті – антиукраїнських книг. От анотація лише однієї із них: «Найближче майбутнє. Русофобська політика «опозиції» розриває Україну надвоє. «Свідоміти» за підтримки НАТО намагаються силою втихомирити Лівобережжя. Східна Малоросія відповідає окупантам партизанською війною. Настає нещадна «епоха мертвонароджених»…

Один із авторів, романи якого увійшли до серії, фантаст Федір Березін сьогодні відомий також як «повноважний представник міністра оборони ДНР» Ігоря Гіркіна. За освітою – офіцер-ракетник ППО, донеччанин.

Ще у 2009 році цей прозаїк розкручував у ЗМІ скандал з приводу заборони ввозу до України його книги «Війна 2010. Український фронт». Він стверджував, що наклад його твору, а також деякі інші книги заборонили ввозити в Україну.

«У мене є інформація від близьких до митниці людей, які бачили документ, в якому вказувалися видання, заборонені для ввезення в Україну з Росії, – це моя «Війна 2010. Український фронт», книга ще одного донеччанина Григорія Савицького «Поле бою – Україна. Зламаний тризуб», книга луганчанина Гліба Боброва «Епоха мертвонароджених» і колишнього одесита Калашникова «Незалежна Україна. Крах проекту», – сказав Березін. Зі свого боку прес-секретар СБУ Марина Остапенко повідомила, що ніякої заборони немає.

Інформацію про заборону ввезення книг в Україні тоді спростували і на митниці. Купити книгу можна було на Петрівці за 45 грн.

Вже тоді Березін заперечував, що виконував замовлення Кремля «Своєю книгою я хотів у художній формі попередити про прийдешні небезпеки». Варто нагадати, що книга Березіна була не самотньою: 2009 року в Росії були опубліковані і надійшли в продаж відразу декілька книг, які розповідають про крах «українського проекту» і неминучу війну між РФ і Україною.

«Фішку» із забороною Березін, попри свої сьогоднішні військові будні, продовжує розкручувати і зараз: «За примхою долі це перший із моїх творів, які потрапили під заборону. Принаймні, в моїй рідній Україні», – йдеться на одному із інтернет-ресурсів, де можна купити книгу. І цю, і наступну, видану у 2010-му році, «Війна 2011. Проти НАТО». Ось анотація і до неї: «Найближче майбутнє. Зраджена власною «елітою» Україна окупована американськими військами. Острів Зміїний захоплений румунами, турки висаджуються в Криму. «Демократичний» Захід старанно не помічає агресії, Київ мовчить, українська армія не чинить опору загарбникам. Але залишилися ще люди, вірні військовому обов’язку і офіцерській честі».

Цього року все те ж таки «Эксмо» видало відразу дві книги автора з промовистими заголовками: «Українське пекло. Це наша війна!» та «Український фронт. Червоні зірки на Майдані». У рекламі видавництво подає книжки як «заборонені свідомітами» та «київською хунтою».

Менш відомим поза світом фантастики є ще один представлений у цій серії письменник, також донеччанин Григорій Савицький. Видавництво перевидало його «Поле бою – Україна. Зламаний тризуб», написану у 2009 році та видала нову книгу – «Поле бою – Севастопіль».

Як і Березін, Савицький почав не з України. Якщо у бібліографії Березіна, є, зокрема, книга «Розвалинами Пентагона задоволений! », то у Савицького – «Поле бою – Америка», «Поле бою – Пекін» чи «Поле бою – Тбілісі».

Нагадаємо, що видавництво «Эксмо» має своє представництво в Україні. Також видавництво володіє торговою мережею «Книжковий супермаркет» та «Читай-город». Там можна придбати старі книжки цих авторів, нових надходжень не було.

Книжки, про які йшла мова, є лише незначною частиною того, що вже декілька років видається у Росії та того, що заповнює книжкові крамниці. Купити їх без проблем можна і на території України, якщо і не у в книжкових супермаркетах, то на розкладках або в інтернеті.

Це – книги у популярних жанрах фантастики та альтернативної історії, які змальовують війну з Україною, єдиним можливим виходом для того, аби врятувати світ від втілення зла – Америки.

Джерело: http://zaxid.net/news/showNews.do?k_shtyiku_prirovnyali_pero&objectId=1315802

No Comments

Залишити відповідь