Історія української паралімпійки лягла в основу фільму

07/06/2018

Українську повнометражну спортивну драму “Пульс” компанії Kinorobвідібрано на пітчинг 21-го Шанхайського міжнародного кінофестивалю. Презентація проекту відбудеться 17 червня у рамках SIFF Co-Production Market.

“Сподіваємося, що в рамках пітчінгу нам вдасться залучити до роботи нових партнерів. Адже це видовищний, емоційний та соціально значущий фільм, що базується на реальній історії надзвичайної спортсменки з України. Він буде близьким та зрозумілим глядачам в усьому світі”, – коментує продюсер проекту Єгор Олесов.

Сюжет спортивної драми “Пульс” заснований на реальній історії української спортсменки, легкоатлетки, Паралімпійської чемпіонки 2008 року, п’ятикратної срібної та бронзової призерки літніх Паралімпійських ігор 2008, 2012 і 2016 років – Оксани Ботурчук.

“Це справді неймовірна, драматична та емоційна життєва історія, яку ми полюбили з самого початку. Це історія про людей з великими мріями та прагненням досягти успіху понад усі труднощі, з якими вони стикаються на шляху до перемоги”, – зазначає режисер проекту Сергій Чеботаренко.

Джерело: gazeta.ua

No Comments

Залишити відповідь